Hakkımızda

Kurucunun Mesajı :

Bize Ulaşın

Formu doldurarak hızlıca iletişime geçin

  Firmalar kurucu vizyon ve misyonlarının ışığında, insanla büyür gelişir ve evrilirler.

  ARTHA Consult Herkesin değişim konuştuğu bir çağda değişmeyen değerlerin göz ardı edildiğini düşünerek yola çıktı. Değişmez değerleri olmayanların değişim rüzgarında savrulduklarını ibretle izliyoruz. Her biri inanç, emek ve vizyonla kurulan büyüklü küçüklü bir çok kurum kendi değerlerine yabancılaşarak nihayete eriyor. Zamana meydan okuyan ve büyük değişimleri başarıyla atlatan kurumların ise organizasyonel reflekslerinin yanında kendilerini var eden değerlere sımsıkı sarıldıklarını izliyoruz. Zamana meydan okumak için bir yönüyle zamanın ötesinde olmak şart.

  ARTHA Consult kurumların başarısını onları var eden değerleri yitirmeden dönüşmelerinde görüyor ve onların özgün değer ve ilkelerini destekliyor.

  Firmalar kurucu vizyon ve misyonlarının ışığında, insanla büyür gelişir ve evrilirler. Bu yolculukta çalışanlarıyla onları bir bütün haline getiren tepe yönetimden işçilere kadar herkesin inandığı ve güvendiği ortak değerlerdir. Bu değerler zor zamanlarda ve belirsizlik hallerinde firmaları bir arada tutan bir ışık vazifesi görürler. Değerler firmanın kültürüne kültür de firma reflekslerine dönüşür. Bu refleksler firmanın varoluş amacına uygunsa firma stratejisini destekler. Değilse stratejilerin başarısızlığının en büyük nedenidir. ARTHA Consult her firmanın kurucu değerlerini önemsiyor, çözümlerini onları canlandırarak daha geniş bir tabana yaymak üzerine kuruyor.

  İşletmelerin kuruluş gayeleri para kazanmaktır. Bunun için önce hem çalışanlarının hem de müşterilerinin güvenini kazanmaları gerekir. O güven krediye, sermayeye, yatırıma, emeğe, yeteneğe ve niteliğe dönüşerek çoğalır ve firmanın büyümesinin ardındaki itici güç olur. O güven büyür, markaya, itibara ve saygıya dönüşür. O güven bağlılığa, motivasyona ve performansa dönüşür. ARTHA Consult güvene, koşulsuz dürüstlüğe ve  güven ikliminde yeşeren saygıya inanıyor.

  ARTHA Consult  şablon önerilerin, beylik lafların, karşısındakini ikna için söylenen samimiyetsiz sözlerin, moda akımların, durumu idare etmelerin, gerçeği eğip bükmelerin karşısında bizi doğrunun ve gerçeğin özgürleştireceğini düşünüyor. Doğru olmayan hiçbir şeyin kalıcı olmadığına, kalıcı olmayan hiçbir şeyin gerçek olmadığına, gerçek olmayan hiçbir şeyin insana yakışmadığına inanıyor ARTHA Consult.

  Kalıcı zenginlik, başarı ve mutluluk doğruluk ve güveni takip eder. ARTHA Consult olarak çözüm ortakları ve tüm paydaşlarıyla zenginlik ve başarının kendilerini takip edeceği kurumsal doğruluğa, adalete ve kalıcı değerlere bir yolculuk öneriyor.

  Vizyonumuz

  Kalıcı bilgiden ve değerlerden yönetim bilgeliğine ve kurumsal uzun ömürlülüğe uzanan yolda çözüm ortaklarımızla zenginleşmek.

  Misyonumuz

  Var olan her şirketin adı konsun konmasın kurucu değerleri ve vizyonu vardır. Biz bu değerleri çözüm ortaklarımızla birlikte keşfetmeyi ve güçlendirmeyi amaç edindik.

  Değerlerimiz

  Müşteri odaklılık, dürüstlük, özgünlük, organik bilgi.

  Önce Sizi Dinliyoruz

  Sizi anlamakla işe başlıyoruz. Şablonlarla değil sizin değerlerinizle yola çıkacağız. Sizi müşterimiz değil çözüm ortağımız olarak görüyoruz.

  Kurumsal Sondaj

  Kültürel Mimari Analizi

  Güçlü & Zayıf Yönler

  Öneriler & Aksiyon Planı